Zwroty i reklamacje

Zwrot przysługuje jeśli kupujący jest konsumentem w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zwrot przysługuje zgodnie z przepisami prawa w przypadku zawarcia umowy na odległość (tj. poprzez naszą stronę internetową, telefonicznie czy przez e-mail).

Kupujący ma prawo odstąpić od umowy w terminie 15 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 15 dni od dnia, kupujący odebrał zamówienie.

WAŻNE!

Produkty personalizowane oraz wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi!

Przebieg zgłoszenia:

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz zwrotu lub reklamacji Zwrot zakupów odbywa się na koszt Klienta.

Zapakuj zwracany produkt

Możesz użyć pudełka, w którym otrzymałeś od Nas zamówienie. Do paczki załącz dowód zakupu (paragon / wydrukowany e-mail potwierdzający złożenie zamówienia)

Wyślij produkt

Wyślij produkt do naszego sklepu. Adres do zwrotów znajduje się poniżej.

Zwrot środków

Po otrzymaniu paczki w ciągu 7 dni wyślemy do Ciebie środki na konto. Uwaga! Nie zwracamy ewentualnie poniesionych przez Zwracającego kosztów wysyłki.

Ważne informacje

Adres wysyłki zwrotów / reklamacji:

Laserovo.pl Grzegorz Var Bogya de Csepy
ul. Wiślana 52/11
44-119 Gliwice


Ułatwiamy zwrot towarów

Odsyłając towar można skorzystać z usług firmy kurierskiej InPost poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie. Wtedy za usługę zapłaci sklep laserovo.pl, a następnie koszt usługi w wysokości 16 PLN odliczany jest od kwoty zwracanej w związku ze zwrotem towaru. W ten sposób nie trzeba płacić gotówką za przesyłkę w momencie nadania oraz jest zagwarantowany koszt przesyłki.

Formularz zwrotu / reklamacji

1 Step 1
Typ zgłoszenia:

Dane zgłaszającego

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder